Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Janowice Duże - Oferty „sprzedam mieszkanie”

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galaktyczna

Kopernika,Legnica(Janowice Duże + 9 km)

230 000 zł34,10 m² 6 744,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Legnicy na ulicy Galaktycznej o powierzchni 34,1 m2. Znajduje się ono na drugim piętrze - mieszkanie środkowe w budynku z windą (wieżowiec).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica(Janowice Duże + 9 km)

389 000 zł44,50 m² 8 741,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Atrakcyjne po przeprowadzonym remoncie kapitalnym mieszkanie położone na pierwszym piętrze, zlokalizowane w cenionej przez nabywców dzielnicy Tarninów - blisko szkoła, przedszkole, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica(Janowice Duże + 9 km)

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2, usytuowane na 1. piętrze stylowej kamienicy w prestiżowej dzielnicy Tarninów, zaledwie kilka minut spacerem od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Zosinek,Legnica(Janowice Duże + 9 km)

305 000 zł60,08 m² 5 076,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Legnicy na osiedlu Zosinek, przy ul. Krzemienieckiej. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Złotoryjska

Legnica(Janowice Duże + 9 km)

925 000 zł118 m² 7 838,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Kategoria: dom/loft w zabudowie szeregowej na s przedaż Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 118 m 2 Powierzchnia działki: 160m 2 Lokalizacja: legnica, okolica ulicy Złotoryjskiej największe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica(Janowice Duże + 9 km)

590 000 zł94,69 m² 6 230,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 94,69 m2 położone na I piętrze w kamienicy plus przynależna komórka lokatorska oraz strych 15 mkw. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Ptasie,Legnica(Janowice Duże + 9 km)

212 000 zł33,61 m² 6 307,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Umeblowana kawalerka z ogródkiem Do zamieszkania od zaraz. Do sprzedaży mieszkanie na 1 piętrze w 1-piętrowej kamienicy. Mieszkanie po remoncie z własnym ogrzewaniem gazowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Janowice Duże

Janowice Duże,dolnośląskie

58 250 zł54 m² 1 078,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży w ramach Konkursu ofert organizowanego przez Syndyka jest prawo własności udziału w wysokości jedna druga w lokalu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij