Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Janowice Duże - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

3 000 000 zł9 440 m² 317,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc7185 Kategoria: budynek dla deweloperów Lokalizacja: legnica Powierzchnia działki: 4321m2 + 3826m2 + droga wewnętrzna Pięter: 7 opis Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Janowice Duże

Janowice Duże,dolnośląskie

359 000 zł110 m² 3 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 110 m2 usytuowanego na działce liczącej 1600 m2 w Janowicach Dużych. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janowice Duże

Janowice Duże,dolnośląskie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janowice Duże

Janowice Duże,dolnośląskie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janowice Duże

Janowice Duże,dolnośląskie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janowice Duże

Janowice Duże,dolnośląskie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Janowice Duże

Janowice Duże,dolnośląskie

58 250 zł54 m² 1 078,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży w ramach Konkursu ofert organizowanego przez Syndyka jest prawo własności udziału w wysokości jedna druga w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Janowice Duże

Janowice Duże,dolnośląskie

49 400 zł1 900 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana w okolicach Legnicy na terenie gminy Krotoszyce.~Działka o powierzchni 1900 mkw. Wydana decyzja o warunkach zabudowy.~Dobry dojazd do Legnicy.~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Paszowice(Janowice Duże + 16 km)

709 000 zł104 m² 6 785,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Do sprzedaży przestronna i funkcjonalna połówka bliźniaka z ogrodem, w stanie deweloperskim do własnego wykończenia położona na atrakcyjnym i nowym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ziemnice

Ziemnice(Janowice Duże + 13 km)

375 000 zł1 068 m² 351,12 zł/m²